Jak złożyć zamówienie?
Odpowiedź jest prosta - tak, jak Ci wygodnie!

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy zabiegani, dlatego w większości przypadków nie musisz przyjeżdżać do nas osobiście, aby złożyć zamówienie. Realizacja zamówienia przebiega w 6 prostych krokach:

authour png

Realizacja zamówień w ustalonym terminie jest dla nas priorytetem, jakkolwiek priorytetem jest dla nas również dostarczenie Ci produktów najwyższej jakości, z których będziesz zadowolony przez długie lata. Dlatego też nieoczekiwane uszkodzenia, bądź zarysowania materiału, mogą w niektórych przypadkach wydłużyć nieznacznie czas realizacji.

Usługi
Chętnie zaoferujemy Państwu:
image

Odbiór osobisty

img

Przy złożeniu zamówienia z odbiorem osobistym, skontaktujemy się z Tobą w ustalonym terminie aby poinformować, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Produkty zawsze są umyte, wypolerowane i zabezpieczone folią stretch przed zarysowaniami. Jeśli życzyłbyś sobie dodatkowe zabezpieczenie w postaci solidnego kartonu, to poinformuj nas o tym podczas składania zamówienia.

Adres odbioru osobistego:

ul. Fordońska 393, budynek B, 85-790 Bydgoszcz

Dogodny termin:

Dopasujemy się do Ciebie! Z każdym Klientem próbujemy ustalić taki termin odbioru, by był najbardziej odpowiedni.

  • Telefon: +(48) 500 384 272
  • Email: biuro@dertum.pl

Poniedziałek-Piątek: 07.00-15.00 (Sobota: nieczynne)

Gdybyś jednak w trakcie zmienił zdanie i chciał żebyśmy dostarczyli Ci zamówiony produkt do Twojego domu, to zadzwoń do nas!
image
Niebawem dostępny będzie nasz krótki filmik o tym, jak najlepiej przygotować się do odbioru osobistego elementów szklanych.

image

Pomiar i montaż

img

Szkło ze względu na swoją kruchość wymaga profesjonalnego podejścia, wprawnego oka i pewnej ręki. Szkło hartowane nie podlega już żadnej obróbce, dlatego podczas pomiaru nie może być błędów.

Na etapie przygotowywania wyceny poprosimy Cię o podanie orientacyjnych wymiarów, ale po akceptacji wyceny obowiązek dokładnego, laserowego zmierzenia zamówionych produktów leży po naszej stronie.

Na pomiar i montaż zawsze przyjeżdżamy na czas.

Jeśli bylibyśmy spóźnieni więcej niż 20 minut i nie otrzymasz od nas telefonu z taką informacją, to dostaniesz od nas bon w wysokości 50 zł do wykorzystania u nas na dowolny kolejny produkt! Bon możesz wykorzystać osobiście lub przekazać go komuś z Twoich bliskich. Po montażu przysługuje Ci dwuletnia opieka posprzedażowa. Jeśli pojawi się problem techniczny, to skontaktuj się z nami natychmiast. Umówimy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie, aby zdiagnozować problem i go usunąć.

Umówimy się z Tobą na pomiar w dogodnym terminie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak będzie wyglądała osoba, która przyjedzie do Twojego domu, to zapoznaj się z zespołem naszych specjalistów.

image

Wysyłka

img
Każdego dnia wysyłamy najrozmaitsze produkty w najdalsze zakątki Polski.

Mamy sprawdzone i przetestowane materiały i techniki zabezpieczania naszych produktów. Niezwykle ważna jest amortyzacja drgań, które powstają podczas przenoszenia paczek i magazynowania ich.

To my ponosimy pełną odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia powstałe podczas transportu. Daje Ci to gwarancję i spokój, że pomimo kruchości szkła i luster, otrzymasz taki produkt, jaki sobie wymarzyłeś.

Większość naszych produktów wysyłamy w ciągu kilku dni roboczych. Od momentu odebrania przesyłki przez kuriera, otrzymasz ją maksymalnie w ciągu dwóch / trzech dni roboczych, jakkolwiek w praktyce większość przesyłek dociera już na drugi dzień do adresata.

image

Transport na terenie Bydgoszczy i okolic

img

Do transportu materiałów kruchych, takich jak szkło i lustra , najlepiej jest mieć odpowiedni pojazd i podstawową wiedzę na temat przenoszenia takich elementów.

Nasz bus, którego na pewno nie raz widziałeś stojąc w korku, może pomieścić produkty o wymiarach maksymalnych 2,5 x 1,5 m.
Jeśli produkt nie mieści się do niego, to przywieziemy do Ciebie zamówiony towar na specjalistycznym stojaku zamontowanym na przyczepie.

Jeśli podczas składania zamówienia nie wiesz jeszcze, czy chciałbyś abyśmy produkt do Ciebie przywieźli, czy chciałbyś odebrać go osobiście, to nic nie szkodzi.

Możesz zadecydować i poinformować nas o tym w dowolnym momencie realizacji zamówienia.

Poznaj naszych specjalistów
Michał Aleksander

Koordynator działu pomiarów i montaży

Marta Aleksander

Koordynator działu wysyłki i odbiorów osobistych

Adrianna Rutkiewicz

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta

Marek Ratajczak

Specjalista ds. pomiarów i montaży

Grzegorz Łubik

Młodszy specjalista ds. pomiarów i montaży

Zespół produkcyjny