KABINY PRYSZNICOWE

Każda łazienka jest inna, dlatego każda wymaga indywidualnego podejścia i rozwiązań. Kabina prysznicowa, zarówno jak i lustro, jest elementem niezbędnym w każdej łazience. Niestety w marketach nie zawsze znajdziemy takie rozwiązania, jakie chcielibyśmy mieć w swojej łazience lub jakie do naszej łazienki pasują. Decydując się na kabinę do łazienki na wymiar, otrzymamy efekt dopasowany do naszych potrzeb i spersonalizowany do naszych preferencji.

image

Czarne okucia

Dostępne są różne rodzaje kabin prysznicowych na wymiar. Najpopularniejszymi z nich są kabiny: typu walk-in, z drzwiami uchylnymi, z drzwiami łamanymi oraz kabiny z drzwiami na systemie przesuwnym.

image

Walk-in

image

Łamane

image

Uchylne

image

Przesuwne

Każda kabina łazienkowa może być docięta na dowolny wymiar i mieć skos dostosowany do pomieszczenia. Co więcej, szkło nie musi być przezroczyste. Może być ono również satynowe (mleczne / szronione), barwione w masie (np. grafitowe) lub mieć naniesiony wybrany wzór.

Szklana kabina prysznicowa jest wykonywana ze szkła bezpiecznego (hartowanego), dlatego bez obaw można zamontować ją nawet w łazience, z której korzystają nasze pociechy.

Dzisiejsze rozwiązania zapewniają nam różne możliwości w kwestii wyboru rodzaju okuć i wykończeń. Najpopularniejszymi z nich są okucia czarne i srebrne. Równie często decydujecie się na wykończenia złote, w inoxie i białe. Do wyboru są również najrozmaitsze kształty i rozmiary klamek i uchwytów.