PANELE W KOLORZE

Szklane panele hartowane w kolorze są najlepszą alternatywą dla odchodzących w cień czasu tradycyjnych kafelek. Szkło można montować w każdym miejscu, np. pod prysznicem, w kuchennym pasie roboczym czy na całej ścianie. Praktycznie nie ma ograniczeń w kwestii wyboru koloru i rozmiaru szkła. Potoczną nazwą szkła w kolorze jest Lacobel lub szkło kolorowe. Jeśli chcesz wiedzieć czym różni się Lacobel od hartowanego szkła w kolorze, to kliknij tutaj.

image

Panel w kolorze czarnym

Szkło w pasie roboczym jest świetnym i nowoczesnym udogodnieniem. Rozwiązuje ono problem brudu gromadzącego się w przestrzeni fugowej. Czyszczenie płaskiej powierzchni szkła jest bardzo wygodne, a szkło hartowane daje gwarancję jakości i odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Chcesz mieć pewność, że wybrany kolor będzie idealnie pasował do Twojego wnętrza? Pamiętaj, że u nas możesz zamówić próbkę dowolnego koloru!

Szkło w pasie roboczym jest świetnym i nowoczesnym rozwiązaniem. Rozwiązuje one problem brudu gromadzącego się w przestrzeni fugowej. Czyszczenie płaskiej powierzchni szkła jest rozwiązaniem bardzo wygodnym. Szkło można montować w każdym miejscu, np. pod prysznicem, w kuchni czy na całej ścianie. Co więcej, grafika nada Twoim wnętrzom charakteru i indywidualności.

image

Piwonie na szkle

Na co zwrócić uwagę przy wyborze szklanego panelu z grafiką? Bardzo ważna jest metoda naniesienia grafiki. Zdecydowanie najtrwalszą metodą jest druk UV. Metoda ta gwarantuje, że grafika przez długie lata pozostanie wyraźna i będzie miała piękne kolory. Panel szklany w pasie roboczym jest zarówno wygodny w utrzymaniu czystości, jak i jest bardzo trwałym materiałem. Jaki jest sekret jego trwałości? Przede wszystkim - szkło hartowane, które jest siedmiokrotnie wytrzymalsze na uszkodzenia mechaniczne niż szkło niehartowane (zwykłe). Często słyszymy od Was, że mamy zbyt duży wybór grafik 🙂
Sprawdź sam!

Chcesz mieć pewność, że wybrana grafika będzie miała idealną ostrość i piękne kolory? U nas możesz zamówić próbkę wydruku dowolnej grafiki! Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, jak znaleźć najlepiej dopasowaną grafikę, to obejrzyj nasz filmik instruktażowy:

Jak korzystać z bazy grafik - wersja skrócona:


Jak korzystać z bazy grafik - wersja rozszerzona z tłumaczeniem:

Czym są rotule i kiedy zdecydować się na takie rozwiązanie?
Zdecydowanie wtedy, gdy chcemy ścianę zabezpieczyć przed zabrudzeniami, ale nie chcemy zasłaniać motywu jaki mamy na ścianie. Na przykład, jeśli masz mieszkanie wykończone ozdobną cegłą, betonem architektonicznym lub ozdobnymi tapetami, to zdecydowanie jest to rozwiązanie dla Ciebie! Szkło jest przezroczyste, więc nie zasłania ozdobnego motywu, który masz na ścianie.

image

Panel na rotulach

W szkle wykonujemy cztery małe otwory w narożnikach szkła, następnie szkło hartujemy i montujemy do ściany na rotulach. Rotule to niewielkie estetyczne uchwyty punktowe, które przytwierdzamy do ściany i do szkła. Postaraliśmy się, aby zapewnić Ci największy wybór rodzaju rotuli!

image

Antyczne złoto

image

Czarny mat

image

Miedziane

image

Srebrny inox

image

Srebrny połysk

image

Złote

Rotule dostępne są w rozmiarach: 10 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm

Jeśli zastanawiasz się, jak przytwierdzić szkło do ściany za pomocą rotuli, to obejrzyj nasz filmik instruktażowy: Filmik dostępny już wkrótce