ZABUDOWY SZKLANE

Nowoczesne i ekstremalnie eleganckie zabudowy szklane wykorzystywane są głównie w biurach i przestrzeniach publicznych, chociaż znaleźć je można również w domach i apartamentach. Wszystko to dzięki temu, że szkło wygląda i pasuje świetnie w każdym pomieszczeniu, zarówno w nowoczesnych, jak i w klasycznie urządzonych wnętrzach. Mając na uwadze różnorodność potrzeb, stworzyliśmy zróżnicowaną ofertę wykorzystania szkła w domach i biurach.

image

Zabudowa

Dlaczego warto zdecydować się na przeszklenia? Zdecydowanie dlatego, że szkło prezentuje wysokie walory estetyczne, jest niezwykle proste w konserwacji, daje ogromne możliwości aranżacyjne i designerskie oraz nie traci swojego uroku na przestrzeni lat. Połączenie przezroczystego szkła i chromowanych okuć zapewni Ci uzyskanie niesamowitego efektu.

Szklane drzwi, szklane zabudowy i szklane ścianki działowe to uniwersalne rozwiązania, które idealnie spełnią swoją rolę w każdych warunkach.

Zastosowanie szkła satynowego w drzwiach zapewni elegancką prywatność. Szklana ścianka działowa, zamontowana na systemie drzwi przesuwnych, pozwala wygłuszyć pomieszczenie i zapewni pożądaną prywatność. Natomiast szklane zabudowy w biurach, są rewelacyjnym rozwiązaniem, które pozwala pracownikom pozostać w kontakcie między sobą podczas wykonywania swoich codziennych obowiązków, a jednocześnie zapewnia im spokój niezbędny do efektywnej pracy.