SZKLANE BALUSTRADY

Szklane balustrady i balkony są nowoczesnym i eleganckim rozwiązaniem w naszych domach. Kompozycja składająca się z matowych materiałów metalowych i przezroczystego szkła zyskuje coraz większą popularność zarówno w domach prywatnych, jak i w biurowcach. Dziś już nie wyobrażamy sobie galerii handlowej bez takich przeszkleń.

image

Szklane balustrady mają niezwykle lekką i przyjemną dla oka konstrukcję. Zazwyczaj wykonywane są one ze szkła przezroczystego, dlatego też promienie słoneczne przechodząc przez nie, nie ograniczają pomieszczeń optycznie.

image

Balustrady wykonujemy tylko i wyłącznie ze szkła bezpiecznego, które jest niezwykle wytrzymałe i gwarantuje stabilność i ochronę użytkowników. Balustrady i balkony, np. francuskie, mogą być mocowane na różnych systemach. Można szkło zamontować pomiędzy słupkami, np. drewnianymi bądź aluminiowymi, lub można zdecydować się na balustradę całoszklaną, tzw. punktową. Decyzja odnośnie posiadania, lub nie, poręczy jest kwestią wyboru. Duża oferta rodzaju okuć pozwala dostosować je do wystroju naszych wnętrz.

image