Szkło w pasie roboczym jest świetnym i nowoczesnym rozwiązaniem. Rozwiązuje one problem brudu gromadzącego się w przestrzeni fugowej. Czyszczenie płaskiej powierzchni szkła jest rozwiązaniem bardzo wygodnym. Szkło można montować w każdym miejscu, np. pod prysznicem, w kuchni czy na całej ścianie. Co więcej, grafika nada Twoim wnętrzom charakteru i indywidualności.

image

Piwonie na szkle

Na co zwrócić uwagę przy wyborze szklanego panelu z grafiką? Bardzo ważna jest metoda naniesienia grafiki. Zdecydowanie najtrwalszą metodą jest druk UV. Metoda ta gwarantuje, że grafika przez długie lata pozostanie wyraźna i będzie miała piękne kolory, Panel szklany w pasie roboczym jest zarówno wygodny w utrzymaniu czystości, jak i jest bardzo trwałym materiałem. Jaki jest sekret jego trwałości? Przede wszystkim - szkło hartowane, które jest siedmiokrotnie wytrzymalsze na uszkodzenia mechaniczne niż szkło niehartowane (zwykłe). Często słyszymy od Was, że mamy zbyt duży wybór grafik 🙂
Sprawdź sam!

Chcesz mieć pewność, że wybrana grafika będzie miała idealną ostrość i piękne kolory? U nas możesz zamówić próbkę wydruku dowolnej grafiki! Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, jak znaleźć najlepiej dopasowaną grafikę, to obejrzyj nasz filmik instruktażowy:

Jak korzystać z bazy grafik - wersja skrócona:


Jak korzystać z bazy grafik - wersja rozszerzona z tłumaczeniem: