Godziny otwarcia:

8-16 Pon.-Pt.

Masz pytania?

tel.: 782 490 731

SZKŁO DO DOMU

Home  >  Produkty  >  Szkło do domu

Panele ścienne

Kuchenne panele ścienne skutecznie chronią ściany przed zabrudzeniem podczas gotowania i łatwo się je czyści. Dodatkowym atutem przy utrzymaniu czystości jest brak fug.
Wykonujemy panele ścienne z dowolnie wybraną grafiką lub malowane na wybrany kolor. Tylko u nas znajdziesz szkło z efektem granitu i marmur!

Informacje o produkcie:

  • szkło hartowane o różnej grubości,
  • otwory na gniazdka i wycięcia pod okap,
  • wymiary dopasowane do mebli i ścian
znajdź grafikę poznaj efekt granitu i marmuru zapoznaj się z paletą barw ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Parapety

Lustra barwione są zazwyczaj wykorzystywane w aranżacjach wnętrz, w których pożądany jest ich kolor i niższe odbicie światła niż w lustrach srebrnych. Brązowe lustro doskonale sprawdza się we wnętrzach bardzo jasnych, świetlistych lub tam, gdzie dominującymi kolorami jest biel z elementami brązów i beżu. Często stosuje się je jako drzwi w szafach, lub podkład pod lustro srebrne (brązowa tafla stanowi jego "ramę"), a także w solarium, gdzie odbijająca się w nich postać wygląda na bardziej „opaloną”. Lustro grafitowe wygląda bardzo elegancko we wnętrzach gdzie dominującymi kolorami jest grafit i czerń. Przyciemnione odbicie powoduje, że lustra grafitowe wykorzystuje się głównie jako elementy dekoracyjne mebli, bądź jako stylową ramę do klasycznych luster srebrnych.

Informacje o produkcie:

  • lustra brązowe i grafitowe,
  • krawędzie szlifowane lub fazowane,
  • możliwość oprawienia w ramę
ZAMÓW DARMOWĄ PRÓBKĘ WYBIERZ RAMĘ ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Lustra antyczne

Lustra antyczne to lustra celowo postarzane. Wykorzystywane są zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych aranżacjach. We wnętrzach zabytkowych i współczesnych stanowią często centralny element wystroju przedpokoju, pokoju, kuchni lub łazienki. Lustra antyczne pełnią rolę nie tylko użytkową, wpływają na dekoracyjny charakter pomieszczenia. Walory estetyczne luster antycznych wnoszą elegancję i wyrafinowany styl do wnętrz gdzie są wykorzystywane.

Informacje o produkcie:

  • różne stopnie postarzania,
  • krawędzie szlifowane lub fazowane,
  • możliwość oprawienia w ramę
ZAMÓW DARMOWĄ PRÓBKĘ WYBIERZ RAMĘ ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Zobacz inne produkty

Tekst

Tekst

>
Tekst

Tekst

>
Tekst

Tekst

>
Tekst

Tekst

>