Godziny otwarcia:

8-16 Pon.-Pt.

MASZ PYTANIA?

tel.: 782 490 731

Specjalizujemy się w dekoracji oraz obróbce szkła i luster. Wykonujemy wypełnienia do drzwi, przeszklenia do mebli, kabin prysznicowych, ścianek działowych, witraże i obrazy.

Oferujemy również usługi:

 • cięcia szkła na wymiar, 
 • fazowania, 
 • szlifowania, 
 • wiercenia, laminowania i hartowania szkła, 
 • zespalania szkła w pakiety szybowe, 
 • klejenia UV,
 • piaskowania, 
 • oprawy obrazów i luster.

Szkło z certyfikowanych hut, żywice poddane badaniom zgodnym z ISO 4892-2 oraz obróbka szkła w nowoczesnym parku maszynowym zapewniają naszym produktom utrzymanie walorów estetycznych i właściwości technicznych przez długie lata.

Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz, bądź wykonanie telefonu, z każdym pojawiającym się pytaniem.

O PROCESIE WYTWARZANIA

Po podjęciu decyzji o rozpoczęciu realizacji zamówienia rozpoczynamy przygotowanie pliku graficznego i wizualizacji. Następnie powstały plik zostaje dostosowany do programu obsługującego maszynę.
Nakładanie konturu żywicznego odbywa się w cyklu automatycznym przez zaprogramowaną maszynę. Po nałożeniu konturu powierzchnia jest gotowa to wykończenia ręcznego. Aby bliżej zapoznać się z naszym procesem, zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji:

Realizacja logo (kliknij tutaj)
Realizacja witrażu Czarnej Madonny (kliknij tutaj)


Zarówno kontur, jak i wypełnienie, składają się z tylko z żywicznej bazy i utwardzacza. Kontur może występować w kolorze bezbarwnym, złotym, szarym, miedziany, czarnym oraz srebrnym (napisy w kolorze słów). Wypełnienie natomiast może być w każdym kolorze z palety RAL i PANTONE dzięki dobraniu odpowiednich żywicznych pigmentów.


Et voilà! Otrzymujemy wysoce gatunkowy produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających.


Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji.

SKĄD 100% SATYSFAKCJI?

Wybierając nasze wyroby otrzymują Państwo:

 1. Przygotowanie projektu i wizualizacji spełniających Państwa oczekiwania.
 2. Próbnik kolorów do akceptacji przed przystąpieniem do realizacji projektu.
 3. Trwały produkt, wykonany z żywicy, który będzie służył Państwu przez lata.
 4. Rękodzieło i 5 lat gwarancji na jakość nabytych zdobień.

CZY ZDOBIENIA SĄ TRWAŁE?

Zdobienia wykonane są z żywicy i są w pełni odporne na promienie UV, temperaturę i wilgoć. Mogą Państwo stosować je zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

Zakupiony produkt zachowa wszystkie swoje walory estetyczne oraz właściwości techniczne przez dziesięciolecia.

Wyroby wykonane w technologii żywicznej były testowane w komorach starzeniowych w Southampton, w Wielkiej Brytanii. Badania wykonano na podstawie normy ISO 4892-2, gdzie przez 500 godzin próbki poddawano działaniu promieniowania UV, wysokich temperatur i ciągłego strumienia wody.

Żadna z farb nie wykazała najdrobniejszych pęknięć, kredowania, łuszczenia czy blaknięcia.

jak je czyściĆ?

Zdobienia są proste w pielęgnacji – można je czyścić zwykłymi detergentami do szkła i mebli.

CZY ZREALIZUJECIE KAŻDY PROJEKT?

Podejmiemy się realizacji każdego zamówienia. Możliwości naszej technologii pozwalają nam na zaoferowanie szerokiej gamy rozwiązań, często niemożliwych w innych profilach działalności. Jeśli posiadają Państwo zdjęcie, które Państwa zainspirowało, proszę nam je wysłać a my zaproponujemy rozwiązanie spełniające Państwa oczekiwania.

A może jest w Państwa otoczeniu przestrzeń niezagospodarowana, którą chcieliby Państwo udekorować? Również poprosimy o jej zdjęcie, a my wykonamy wizualizację jej przyszłego wyglądu!

JAK PRZEBIEGA PROCES ZAMÓWIENIA?

Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w naszej pracowni. Projekty możemy także realizować zdalnie. Jeśli mają Państwo zdjęcie produktu, prosimy o jego przesłanie na adres email: biuro@dertum.pl. Jeśli szukają Państwo inspiracji, prosimy o zapoznanie się z naszą galerią lub kontakt z biurem. 

Szczegóły zamówienia takie jak: projekt, czas realizacji, warunki płatności oraz opcje montażu, ustalamy indywidualnie, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Po zaakceptowaniu przez Państwa projektu, jest on natychmiastowo wdrażany do realizacji.